STUD KAYNAK TÜRKİYE SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

Kalifiye  Ekibimizle Hizmetinizdeyiz.

Kalifiye elamanlarımızla hizmetinizdeyiz.

STUD KAYNAK TÜRKİYE

Stud Kaynak Türkiye

Stud Kaynak Türkiye, İnşaat sektöründe edindiği yılların birikimiyle siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyisini hayal eden bir hizmet anlayışıyla stud kaynak işlerinizde de her zaman hizmetindeyiz.

Stud Kaynak Nedir ?

Stud kaynak nedir ve hangi uygulama alanlarında kullanılır.

Stud Çivisi Kaynaklama

Başlı Stud Çiviler EN ISO çelikten yapılmış 13918: 2008 “çivi ve ark saplama kaynağı için seramik yüksükler kullanılmalıdır, verilen malzemeler, mekanik özellikleri ve boyutları uygun olmalıdır.Bu ark saplama kaynağı diğer üst üste kaynaklı da kullanmak uygundur. Bir Stud Çivisi ve seramik halka Stud Çivi çapına göre (stud çivisi m19 ise seramik halkanın deliği de m19 kullanılır)olmalıdır. Seramik halka stud çivisinin altında yerleştirilmelidir.

Stud Çivisi  ve kaynaklama Özellikleri

Stud çivisi kaynaklama, Karakteristik malzeme değerleri, boyutları ve belirtilen ürün toleransları Avrupa Teknik Onayına teknik dokumanda belirtilen ilgili değerlere uygun olmalıdır.Ankraj tasarımı hesaplanması için karakteristik değerler verilmiştir.

Saplama Kaynak Uygulamarı

Saplama kaynak uygulamaları iç ve dış dişli kaynak saplaması stud çivi trapez uygulaması, ankraj plakası gibi farklı montaj parçaları, boru tutucu ve kablo kanallar, izlasyon bağlantı ekipmanları gibi birçok alanda başarılı ve dayanıklı sonuçlar elde etmeye yönelik geliştirilmiştir.
Saplama kaynak makine uygulamaları levha ve boru şeklinde metal parçaların üzerine kaynak cıvatasını, kaynak saplamasını veya pim gibi benzeri malzemeleri kaynak edebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

Yaptığımız her işte mükemmellik için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Stud kaynak İşlerinizde profosyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Stud kaynak işlerinde fiyat & performans olarak en iyi şekilde yanınızdayız.